Google

Ziyaretçi Defteri

rumuz : .......
Vajinismus
1,5 yıldır devam eden evliliğimde böyle bir sorunla karşı karşıya kalmam sonrasında arkadaşımın tavsiyesi üzerine Yeşim Hanım’a muayene oldum muayene esnasında vermiş olduğu güvenle tedaviye karar verdim ve güvenin tam da yerini bulduğunu, Yeşim Hanım’ın söylediği her şeyin birebir yerini bulduğunu gördüm. Tereddüt etmeden gidebileceğiniz doğru adres diye tanımlayabilirim üç günde sorun halloldu ama önemli olan en ufak olumsuzluk yaşanmadan halloldu her şey için çok ama çok teşekkür ederim Yeşim Hanım ve Hülya Hanım’a iyi ki varlar...
rumuz : Zynp
Çare Yeşim Hanım
1,5 senelik evliyim. Hep erteledim tedaviyi. Sonrasında şanslıydım ki yanlış ve sonuçsuz tedavilere başlamadan (parmak egzersizi vs.) Yeşim Hanım ile tanıştım. Bu ziyaretçi defteri ve buradaki başarı öyküleri benim cesaret edip tedaviye başlamamı, Yeşim Hn ve Hülya Hn ile tanışmamı ve çok şükür ki 4 derece vajinusmus problememi çözmeme çok yardımcı oldu. Hiç düşünmeyin ve arayıp mutlaka randevu alın. Yeşim Hanım mükemmel ve işini çok iyi bilen bir doktor. Hülya Hanım tüm samimiyetiyle sizi motive ediyor ve cesaretlendiriyor. Ve bu hastalığı atlatana kadar peşinizi bırakmıyorlar. Tereddüt etmeyin, mutlaka tanışın ve bu hastalıktan kurtulun. Tedavi süreci boyunca tüm sabrı ile yanımda olan biricik eşime, Yeşim Hanım ve Hülya Hanım a sonsuz teşekkürler ediyorum. Ben başardıysam herkes başarır.Mutluluğunuzu ertelemeyin:)
rumuz : Sibel can:)

Sonunda kabus bitti:) 2 buçuk senelik evliyim. Ancak korkularım nedeniyle bir türlü bu vajinismus derdinden kurtulamıyordum. Her denemede bütün vücudum titriyor ve ağlıyordum. Benim için imkansız görünüyordu. Çevreden anlatılan abartılı hikayeler benim aklımda kurduklarım durumu iyice içinden çıklmaz bir hale getirmişti. Eşim hep anlayışlıydı şükürler olsun ancak bu ona kendimden daha çok üzülüyordum çünkü aynı yastığa baş koyduğum sevdiğim adamla bu en güzel anları yaşamıyordum buda armızda gerginliğe sebep oluyordu. İnsanlar bize çocuk ne zaman diye sorarken ben kimseye bişey söyliyemiyordum:( Uzun araştırmalar sonucunda özellikle bu sayfayı çok okudum:) ve daha önceden bu durumu yaşamış ve yenmiş (şuanda dünya tatlısı bir bebeği var:) ) dr. Yeşim hanıma ulaştım. (tabi buna karar vermek bile benim için çok büyük birşeydi) Sonunda aradım ve o gün geldi çok tedirdin ve kprkarak gittiğim yerden hafiflrmiş bir şekilde çıktım. Çünkü ilk başta kapıyı bütün tatlığı ve güler yüzüyle Hülya hanım açıyor ve devamında yeşim hanım. Sizi okadar çok güven ve başarabilirsin duygusu veriyorki tamam diyorsunuz ben bunu yapıcam. 3. derece vajinismus teşisi konulduktan sonra tedavi sürecim başladı. Ne zaman birazda olsa yüzünüz düşse sizi hemen güçlendiren moral veren ve hep yanınızda olduğunuz size hissettiren iki tane meleğiniz var:) bu öyle bir durumki kimseyle paylaşamadığınız sizin içinizde büyüyen bir hal ve siz o halinizi hiç tanımadığınız biriyle paylaşıyorsunuz ama yeşim hanım o kadar işini iyi yapan bir doktorki birden sizin dert ortağınız oluyor. Ben onları birazcık uğraştırdım yeşim hanımın deyişiyle nazlandım:) ama sonunda başardım. Boşuna geçen 2 buçuk seneme yazık çünkü yeşim hanım be hülya hanım korkularımı yenmeyi öğrettiler bana. Başardığımda nasıl olduğunu anlamadım bile ne yani bukadar mı bumu dedim eşime:)) Yeşim hanım başta olmak üzere hülya hanıma sonsuz teşekkür ederim benim korkularımı alıp yerine umutlarımı, geleceğimi en önemlisi anne olabilme şansımı verdikleri için. Bu sayfaları ben okurken şimdi benim başarı hikayemi paylaşmak çok güzel bir duygu. Bu durumu yaşayanan ve şuan bunları okuyosan hiç durma hemen dünya tatlısı hülya hanımla iletişime geç olanlara sen bile inanamayacaksın emin ol. İyiki varsınız meleklerimm:) En yakın zamanda daha güzel sebeplerle +1 olarak görümek üzere:)
rumuz : papatya
Teşekkürlerr
Öncelikle Yeşim Hanıma ve Hülya Hanıma çok teşekkür ediyorum. İlk gittiğimde olmaz nasıl olacakki dedim ama gerçekten burda yazılanların hepsi doğru az bile yazılmış. 1.5 yıllık evliyim ve bu sorun yüzünden hergün problem yaşıyordum ta ki Yeşim Hanımla tanışana kadar.Gittiğimde 3.5 4 derece vajinusmus olduğumu öğrendim ki ilk seansdan sonra bu sorunu %100 çözeceğimi düşündüm. 3.ve 4. günün sonunda sorun halloldu ve şuan çok mutluyuz.Daha fazla boşa zaman kaybetmeyin max. 1 haftada çözeceğiniz bir problem için hergün üzülmeyin.
rumuz : Ozl
Teşekkürler
Öncelikle hülya ablama ve yeşim hocama sonsuz teşekkürler ediyorum. 2 yıllık evligim sonucunda önce Allahın sonra yeşim hocam ve hülya abla sayesinde yendik. Biraz zor bir hasta olmama rağmen inan ki geldiğiniz elimiz boş donmuyosunuz verdiğiniz emek çaba hiçbiri boşa gitmiyo. Çok umutsuz dum hatta tedavi aşamasında bile o kadar umutsuzdumki herkesin oldu benim olmaz diyodum ama oldu.bu mutluluğu tarif edemem olduğuna bile hala inanamıyorum eşimde bende çok mutluyuz. Yeşim hanım yanından daha yeni ayrıldım sayılır o yüzden benim gibi vajinusmus problem olan hastalara tavsiyem hiç beklemeyin ya da başka bir yer düşünmeyin ben iyiki gelmişim iyiki yeşim hocam bulmuşum. Hülya abla ve yeşim hocam sonsuz teşekkür ederim
rumuz : portekiz
vajinimus
5 aylık evliyim. evliliğimin başlamasıyla beraber vajinismus sorunuyla karşılaştım. sonrasında benim için çok travmatik bir jinekolojik muayene sonrası iyice içime kapandım ve her geçen gün daha çok gerginleştim. bir müddet psikolojik terapi görsem de, sabırsızlık beni mutsuz bir hale getirdi. ardından Yeşim Hanım ve Hülya Hanım ile tanıştım. eşim ve benim daha ilk günden çok içimize sindi. her adımı tek tek anlatıp bize çok destek oldular. ikisinin de güzel enerjisi ve Yeşim Hanım'ın deneyimi ve bilgisi sayesinde çok kısa sürede vajinusmus probleminin üstesinden geldik. keşke daha önce gelseymişim diye düşünüyorum şimdi. ilk başlarda burada yazılan yorumları okuyup, "ben de atlatabilecek miyim bunu?" diye düşünüyordum ama şimdi gerçekten çok mutluyum. gergin ve sabırsız hallerimden eser kalmadı. burayı okuyan vajinismus hastalarına tavsiyem kesinlikle doğru adrestesiniz.
rumuz : HappyMe
v
Birçok kişi gibi ben de vajinismus şikayeti için gittiğimde bu süreçte yaşadığım sinir bozukluğu nedeniyle daha ilk görüşmede Yeşim Hanım'ın karşısında gözyaşlarına boğulmuştum. Bir yanım çözüm arayışındayken diğer yanım yaşadığım başarısız tedavi ve deneyimlerden dolayı umutsuzdu. Bu işi ben yaparsam herkes yapabilir diyenlerdendim. Velhasıl, Hülya ve Yeşim Hanım bu konuda muhteşem bir ikili. Aynen dedikleri gibi 3 seansta çözüme ulaştık. Bugüne kadar başka çözüm arayışlarıyla kaybettiğim zaman için çok üzgünüm. Keşke kendilerini daha önce tanısaymışım. Başka yerlerde zaman ve para kaybetmeyip Yeşim Hanım'ı ziyaret edin, pişman olmayacaksınız. Kendilerine yaklaşımları ve sabırları için hem kendim hem de eşim adına çok çok teşekkür ediyorum. Harikasınız!
rumuz : parlayan ışık
hayatımın dönüm noktası!
Daha öncesinde arkadaşımında gittiği ve bana referans olmasıyla tanıştık Yeşim hnm ve Hülya abla ile. iyiki de tanışmışız! onların sayesinde birçok tabumu yıkmakla beraber hayatımın dönüm noktası olan vajinismus hastalığımı yendim. sonuç: kuş gibi hafifledim. :) ilk başta tereddütlerim elbette vardı 'ya yine olmazsa, ya yapamazsam? 'heyecan korku stres hepsi tekrar sarmıştı bedenimi. ama daha ilk seansta geri kazandırıyor size olan özgüveninizi.tek tavsiye kesinlikle ertelemeyin! Ve yeşim hnm kesinlikle DOĞRU ADRES!
rumuz : Leylak92
Vajinusmus
1,5 yıllık evlilik, psikoloklar... parmak egzersizleri...kegel egzersizleri... hayal kırıklıkları... sebepsiz kavgalar... gerginlikler... bebek ne zaman soruları.. ve artık biyerde tak etmesi☺️ Uzun araştırmalar sonucu bi kaç doktor arasında kaldım ve hepsini aradım farkı daha telefonda Hülya hanım yani yeşim hanımın yardımcısı gösterdi detaylı açıklaması kendinden emin oluşu beni yeşim hanıma çekti iyi ki de öyle olmuş 3,5 derece vajinusmusu tam 4 günde yendik çok şükür zaten muayene gittimiz ilk gün sonunda eşimle birbirine bakıp aynı anda doğru yerdeyiz dedik şükür ki yanılmadık. Bu yazıları okuyan vajinusmuslu arkadaşım bil ki derdinin dermanı yeşim hanımda burdan tekrar tekrar teşekkür ediyorum yeşim hanım ve Hülya hanım iyi ki varsınız
rumuz : küçük el
vajinimus
Evet yüzüme tokat gibi inen vajinismus gerçeği.2 yıllık evliyim ve 1,5 senedir boşa uğraştığım psikolojik destek ve parmak egzersizleriyle yaşadığım büyük hayal kırıklığı. Tam bir zaman kaybı. Hayatta her şeyin bir dönüm noktası varmış işte o doğru nokta Yeşim hanım. Şükürler olsun bir dost tavsiyesi üzerine yeşim hanımı buldum. Araştırdım ziyaretçi defterini okudum ve samimi tavsiyeler üzerine randevumu aldım.4. derece vajinismus hastasıyım ve tam 4seansta sona erdi.2 yıl boyunca aradığım mutluluğu buldum. Gerçekten Yeşim hanımın hastası olmak bir lütuftur. Size minnettarım Yeşim hanım ve değerli arkadaşı hülya hanım. Ziyaretçi defterini okuyup acaba diyen arkadaşlar inanın hiç boşa zaman harcamayın ve hemen randevunuzu alın. Her şey için çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız...
İlk
Önceki
Sayfa 1 / 29
[1]
2
3
4
5
6
7
27
28
29
Sonraki
Son
© Copyright 2010 Jinekomed Tüm Hakları Saklıdır. Yasal Uyarı
Powered By Nar Bilişim